Футбол. Україна перемогла Ісландії та вийшла на Євро-2024

Популярное

Футбол. Украина победила Исландию и вышла на Евро-2024 Фото: Telegram Володимир Зеленський

Збірна України перемогла збірну Ісландії з рахунком 2:1 та вийшла на Євро-2024.

Від ісландців гол забив Альберт Гудмундсон на 30-й хвилині.

Пізніше голи забили Віктор Циганков та Михайло Мудрік на 54-й та 84-й хвилинах відповідно.

На 39-й хвилині Роман Яремчук забив гол Ісландії, проте суддя після підказки від VAR скасував гол через офсайд.

Щоб пройти на Євро, Україні потрібна була виключно перемога в основний або додатковий час або серії пенальті.

На Євро Україна гратиме у групі Е з Бельгією, Румунією та Словаччиною.

До цього матчу українська та ісландська збірні грали востаннє 2017 року: у відборі на Чемпіонат світу 2022-го. Тоді Україна програла ісландцям 0:2.

Українапочаткувідбіркову кампанію 26 березня 2023 року у Лондоні проти Англії. Під керівництвом в.о. головного тренера Руслана Ротаня наша команда поступилася з рахунком 0:2.7 червня збірна України з футболу отрималанового головного тренера– контракт із Українською асоціацією футболу підписавСергій Ребров.Україна завершила груповий етап відбору на Євро-2024 з футболу, посівши третє місце. Українська команда мала однакову кількість очок з Італією (по 14), алепоступиласяїм за показником особистих зустрічей.